Opis nieruchomości
SPRZEDAM NOWOCZESNE ,BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W LUBINIE.
Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie wykończone z dbałością o każdy detal. Wnętrze charakteryzuje się nowoczesnym designem, przemyślanym układem oraz wysokiej jakości materiałami(modne lamele ścienne ,beton dekoracyjny oraz naturalne akcenty drewna).Mieszkanie jest niezwykle przytulne, jasne i nie wymaga nakładów finansowych- idealne dla rodziny lub jako inwestycja. OPŁATY EKSPLOATACYJNE - TYLKO 470 PLN.
NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z TRZECH POKOI,KUCHNI ŁAZIENKI Z WC ,PRZEDPOKOJU ORAZ DUŻEGO BALKONU.DODATKOWY ATUTEM JEST:KLIMATYZACJA ORAZ ROLETY OKIENNE - ELEKTRYCZNE. Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej i bezpiecznej okolicy. Zaledwie krótki spacer dzieli budynek od Parku Solidarności, który to oferuje świetne przestrzenie spacerowe, boiska oraz place zabaw. W bliskim sąsiedztwie pełna infrastruktura miejska :sklepy, supermarkety ,punkty usługowo-handlowe, apteki ,przychodnie, szpital oraz placówki edukacyjne (szkoły i przedszkola).Blisko przystanek autobusowy.
NIERUCHOMOŚCI ACCESS CAPITAL - Lubin, ul.1 Maja 6
Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w biurze w godz. 9.00 - 16.00, pod numerem telefonu
601 57 11 40 opiekun oferty Dominik Łazarewicz oraz na stronie www.nieruchomoscilubin.info
OD PONAD 20 LAT POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI
Korzystając z naszego biura macie Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi, każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczeniową, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego, obecność pośrednika na każdym etapie transakcji.
Informujemy, że podczas prezentacji w ramach bezpieczeństwa musisz posiadać ważny dokument tożsamości.
Prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz pesel, a także złożeniem podpisu na okazaniu adresowym.
Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w Art. 66 i kolejnych Kodeksu Cywilnego.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.